Katalogi szyte i klejone

Broszury o różnych wymiarach

Wysoka jakość i świetne odwzorowanie kolorów

Katalogi, broszury – szyte i klejone

Pozostałe wydruki

Katalogi to doskonały produkt na zaprezentowanie pełnej oferty firmy lub pokazanie atutów na wielu stronicach. Świetnie nadaje się do promowania regionów i inicjatyw, zwłaszcza że druk jest doskonałej jakości, a możliwość doboru papieru i uszlachetnień bardzo liczne.

Produkt dostępny jest w najpopularniejszych formatach: A4, A5,A6, DL, 210/210, B5, choć istnieje możliwość docinania do innych formatów. Dodatkową możliwością jest opcja zgrzewania, każdy katalog będzie osobno zapakowany w folię.

  • Katalogi szyte po długim lub krótkim boku (do 52 stron z okładką)
  • Katalogi klejone przy użyciu kleju PUR po długim lub krótkim boku (od 52 stron)

 

Katalogi szyte pozwalają z powodzeniem zaprezentować szerszą ofertę oraz całą firmę. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości druku oraz wysokiej klasy farb i papierów kredowych całość wygląda imponująco.

Nakłady i sposób wykończenia pozwalają zarówno na wykonanie małych, okazjonalnych broszur, jak i dużych pełnowartościowych katalogów. Katalogi klejone pozwalają na opublikowanie wielostronicowych wydawnictw. Już od 52 stron (wraz z okładką), skończywszy na ogromnych publikacjach zawierających ich ponad setkę.

Klejenie katalogów może być wykonane zarówno wzdłuż linii poziomej, jak i pionowej, co pozwala na bardzo elastyczne podejście to treści i rozkładu. Katalogi są najwyższej jakości i doskonale wykończone. Jakość druku jak zwykle najwyższa, dlatego nasze katalogi nadają się do zastosowania w najbardziej wymagających publikacjach.

Cena – cennik – wyceny

przesłanie poniższych informacji na adres wyceny@innaperspektywa.pl
przyspieszy proces przygotowania oferty:

♦ nazwa produktu ♦ nakład ♦ format ♦ mat lub błysk ♦ sposób uszlachetniania ♦ grubość papieru ♦ ilość stron ♦ dodatkowe informacje