Kalendarze z własnym nadrukiem

Kalendarze ścienne, książkowe, biurkowe

zachęcamy do składania zapytań

Kalendarze ścienne z własnym nadrukiem

Kalendarze

 Kalendarze listwowane
Kalendarze listwowane w dużym rozmiarze (A1, B1, A2, B2, A3), które przybierają formę plakatu na ścianie. Duży obszar zadruku, a co za tym idzie możliwość umieszczanie inspirujących lub szokujących motywów graficznych, które przyciągną uwagę do znaków i logotypów firmy. Taka postać kalendarza eksponowana jest przez cały rok, a wysokiej jakości wydruk utrwala dobre skojarzenie z marką. Umożliwiamy uszlachetnienie kalendarza folią i lakierem – w zależności od rozmiaru i gramatury.

Kalendarze spiralowane wielostronicowe
Jeśli forma plakatu nie wystarcza, dostępne są kalendarze 6 lub 12 stronicowe + okładka na przód. Opcjonalnie dodatkowo możemy zastosować kolejną okładkę na tył i kartonowe plecki. Dostępne formaty to między innymi: A4, A3, A2, B4, B3, B2.

Kalendarze wielodzielne (trójdzielne, jednodzielne)
Kalendarz trójdzielny z nadrukiem
– praktyczny i zapewniający dużą ilość miejsca na zadruk. W zależności od wersji mogą być zadrukowane od góry do dołu, co pozwala na stworzenie bardzo oryginalnych kreacji lub ekonomicznie – tylko na główce kalendarza, co pozwala wyważyć budżet i reklamę.  Użytecznym rozwiązaniem są doklejane kalendaria, które można zrywać po zakończonym miesiącu – zawierają one także okienko wskazujące datę. Dostępne w różnych wersjach:

– z wypukłą główką
– z klasyczną główką
– w wersji ekonomicznej
– premium, gdzie miejsce na reklamę to nie tylko główka jak w klasycznym kalendarzu trójdzielnym, ale również przestrzeń pomiędzy kalendariami jak i na dole – pod kalendariami.

Kalendarze czterodzielne!

Kalendarz czterodzielny, jak sama nazwa wskazuje, to 4 kalendaria, które mogą przedstawiać miesiąc bieżący, ale także poprzedni jak i dwa następne. Kalendarze czterodzielne to ponad 100cm miejsca do prezentowania różnych treści, zdjęć i reklam. Do wyboru: główka płaska lub wypukła – kaszerowana. Kalendarz może być wzbogacony folią błyszczącą, co podkreśli kolory i zwiększy jego trwałość. Niezwykle pomocne narzędzie do planowania z dużym wyprzedzeniem lub pozwalające na sięganie do informacji z przeszłości. Zarówno główka, jak i plecki kalendarza mogą być zadrukowane w całości – naturalnie w doskonałej jakości. Przestrzeń pomiędzy kalendariami oraz pod kalendariami, u dołu pozwala na prezentowanie zdjęć lub danych firmowych.

– bez foliowania, opcja ekonomiczna
– foliowanie błysk, ożywiające kolory
– foliowanie mat, dla bardziej stonowanych projektów
– foliowanie mat + lakier wybiórczy UV, podkreśla wybrane elementy projektu. Lakierowanie UV jest możliwe wyłącznie na główce kalendarza.

Standardowe kalendarium jest w kolorystyce czerwono – czarnej. Drugie kalendarium przeznaczone na aktualny miesiąc jest białe, pozostałe, na miesiąc poprzedni i następne, mają szare tło.

Kalendarz zawiera okienka wskazujące datę oraz dziurkę umożliwiającą zawieszenie.

Cena – cennik – wyceny

przesłanie jak największej ilości informacji na adres wyceny@innaperspektywa.pl
przyspieszy proces przygotowania oferty.

Gadżety z własnym nadrukiem