smycze oferujemy w 3 rozmiarach

smycze drukowane w pełnym kolorze

smycz reklamowa z nadrukiem

Smycz reklamowa z własnym nadrukiem

Pozostałe wydruki

Smycze reklamowe wykonane metodą sublimacji są gadżetem o niezwykle szerokim zastosowaniu. Smycz reklamowa stanowi świetny dodatek przy budowaniu wizerunku firmy, sprawdza się na wszelkiego rodzaju targach, koncertach, eventach, czy konferencjach – zarówno jako upominek, jak i dla uczestników. Może być wykorzystana jako smycz do kluczy, dzięki czemu nieustannie związana jest z użytkownikiem, czyli ekspozycja grafiki firmowej i wszelkich logotypów odbywa się przez cały czas.

 

Zadruk na smyczach wykonujemy na taśmie satynowej o grubości 10 mm, 15 mm lub 20 mm. Taśma jest niezwykle estetyczna i trwała. Oferujemy także kilka wersji wykończenia i szerokości smyczy:

  • karabińczyk
  • klamerka do odpinania karabińczyka
  • bezpiecznik, czyli zapięcie na szyi
  • zaczep do telefonu komórkowego

Smycze reklamowe z nadrukiem w pełnym kolorze oferujemy w trzech szerokościach 10, 15 i 20mm. Klamerka i bezpiecznik są dostępne dla smyczy o szerokości 15 i 20 mm.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszych grafików, którzy chętnie przygotują dla Państwa projekt graficzny dla tego i innych produktów.

Cena – cennik – wyceny

przesłanie poniższych informacji na adres wyceny@innaperspektywa.pl
przyspieszy proces przygotowania oferty:

♦ nazwa produktu ♦ nakład ♦ szerokość taśmy ♦ wykończenie (karabińczyk, klamerka, zaczep, bezpiecznik) ♦ dodatkowe informacje