smycze oferujemy w 3 rozmiarach

smycze drukowane w pełnym kolorze

smycz reklamowa z nadrukiem

Smycz reklamowa z własnym nadrukiem

Pozostałe wydruki

Smycze reklamowe wykonane metodą sublimacji są gadżetem o niezwykle szerokim zastosowaniu. Smycz reklamowa stanowi świetny dodatek przy budowaniu wizerunku firmy, sprawdza się na wszelkiego rodzaju targach, koncertach, eventach, czy konferencjach – zarówno jako upominek, jak i dla uczestników. Może być wykorzystana jako smycz do kluczy, dzięki czemu nieustannie związana jest z użytkownikiem, czyli ekspozycja grafiki firmowej i wszelkich logotypów odbywa się przez cały czas.

 

Nadruk wykonujemy na smyczach z bardzo wytrzymałej, miłej w dotyku taśmy poliestrowej o specjalnym, gęstym splocie o szerokości 10 mm, 15 mm lub 20 mm. Dostępne są również dwie długości 900 i 930 mm. Taśma jest niezwykle estetyczna i trwała. Oferujemy także kilka wersji wykończenia smyczy:

  • karabińczyk
  • klamerka do odpinania łącznika z karabińczykiem
  • bezpiecznik, czyli zapięcie na szyi
  • zaczep do telefonu komórkowego

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszych grafików, którzy chętnie przygotują dla Państwa projekt graficzny dla tego i innych produktów.

własne logo i nadruk na smyczy reklamowej we Wrocławiu

Cena – cennik – wyceny

przesłanie poniższych informacji na adres wyceny@innaperspektywa.pl
przyspieszy proces przygotowania oferty:

♦ nazwa produktu ♦ nakład ♦ długość taśmy ♦ szerokość taśmy ♦ wykończenie (karabińczyk, klamerka, zaczep, bezpiecznik) ♦ dodatkowe informacje

Gadżety z własnym nadrukiem