banery, pvc, pleksi, dibond, folie, tapety, roll-up

najwyższa jakość druku

doskonałe odwzorowanie kolorów, dowolne rozmiary

od projektu do wydruku z darmową dostawą

reklamy zewnętrzne i wewnętrzne

fachowe doradztwo i dobór materiałów

Folie, tapety, obrazy, plakaty XXL, naklejki

Wielkoformatowe

  • Folie monomeryczne i polimerowe z nadrukiem najwyższej jakości doskonale nadają się do oklejania witryn i innych ekspozycji, np. ścianek wystawienniczych, tablic reklamowych, jak również samochodów. Folia dedykowana jest do oklejania płaskich, gładkich powierzchni. Zadruk metodą UV lub solventowo w zależności od zastosowania. Stosujemy na wszelkiego rodzaju tablice reklamowe i informacyjne z blaszanym podkładem lub płytą PVC, czy też z dibondu. Dobór folii jest uzależniony od przeznaczenia, miejsca zastosowania i długości docelowej ekspozycji.
    Możliwość docięcia do dowolnych rozmiarów i kształtów umożliwia zastosowanie folii jako typowych lub nietypowych naklejek.

  • Folia wylewana jest idealna dla wszystkich nieregularnych podłoży, najczęściej wykorzystywana do oklejania całych samochodów.

  • Tapety wykonujemy na specjalnie powleczonej flizelinie o gładkiej strukturze. Posiada ona atest palności B1. Jest to w pełni ekologiczne podłoże drukarskie. Tapeta jest dzielona na równe bryty, a maksymalna szerokość jednej części to 1m. Sposób montażu tapety „krawędź w krawędź” do montażu tapety na ścianie wymagane użycie kleju do tapet flizelinowych.
  • Plakaty XXL – zadruk technologią UV umożliwia realizację bardzo niskich nakładów, A1, A0, B1, B0 i tak aż do 3m długości wydruku na wysokiej jakości papierze Whiteback lub Blueback.
  • Canvas – płótno typu canvas naciągnięte na drewnianą ramę, gotowe do zawieszenia na ścianie. Po zamontowaniu na ścianie zadruk widoczny również na bocznych krawędziach obrazu. W wersji „na gotowo” możliwe w następujących rozmiarach 30×30, 30×40, 40×40, 50×50, 60×40, 70×50, 80×60, 120x80cm.

Cena – cennik – wyceny

przesłanie poniższych informacji na adres wyceny@innaperspektywa.pl
przyspieszy proces przygotowania oferty:

♦ nazwa produktu ♦ ilość ♦ wymiary ♦ kształt ♦ dodatkowe informacje

Do 22 LIPCA BIURO BĘDZIE NIECZYNNE. ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY WYŁĄCZNIE DO 11.07. Nie wpłynie to na czas realizacji zleceń już przyjętych do realizacji.