banery, pvc, pleksi, dibond, folie, tapety, roll-up

najwyższa jakość druku

doskonałe odwzorowanie kolorów, dowolne rozmiary

od projektu do wydruku z darmową dostawą

reklamy zewnętrzne i wewnętrzne

fachowe doradztwo i dobór materiałów

Roll-up – rozwijane stojaki reklamowe w kasecie

Wielkoformatowe

Firmowe stojaki reklamowe, które pozwalają na płynne rozwijanie i chowanie grafiki w specjalnej kasecie. Bezpieczne w transporcie i przechowywaniu – zawsze wysokiej jakości. Składany maszt oraz wygodna torba transportowa. Łatwy i szybki montaż oraz demontaż.

Obecnie oferujemy cztery typy kaset do Roll-upów.

typ 1 – ekonomiczny, ale z klasą

Dostępny w jest w 5 różnych szerokościach:
80, 85, 100, 120, 150, 200 cm.

Zawiera listwę zatrzaskową i dwie obrotowe stopy, które utrzymują stabiloność. Wykonany jest z anodowanego srebrnego aluminium – dostarczamy go w wyściełanej od środka torbie transportowej.

Dostępny także w czarnej wersji w rozmiarach: 85, 100 i 120 cm.

typ 2 – wystawny

Popularny i ceniony kształt kasety. Stabilny Roll Up o nowoczesnym i eleganckim kształcie. Zawiera regulowane nóżki znajdujące się w przedniej części kasety oraz maszt typu bungee. Chromowane plastikowe wykończenie kasety. Górna listwa jest zatrzaskowa. Torba transportowa otwierana po krótszym boku, dodatkowa kieszeń na maszt i listwę.
Te roll upy wykonujemy w rozmiarach: 85cm.

typ 3 – klasa premium

Niezwykle wytrzymały i nadzwyczaj stylowy Roll Up, wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów – innymi słowy jest to klasa Premium. Zawiera dodatkowy naciąg oraz regulowane nóżki. Grafika opiera się na hybrydowym maszcie teleskopowym o regulowanej wysokości od 152 do 213cm. Kaseta jest wykończona w ciemno szarych barwach. Pakujemy go w torbę transportową.
Dostępny w szerokościach 80, 100, 120, 150, 200 cm.

typ 4 – dwustronny premium

Dwustronny Roll up klasy premium jest to system zaprojektowany i wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły z masztem teleskopowym i regulowanymi nóżkami. Pakowany w wyściełaną i wzmocnioną torbę transportową.
Dostępne szerokości 120, 150, 200 cm posiadają 2 maszty.
Szerokość 240 cm posiada 3 maszty.

Aktualnie produkt nie jest dostępny!

Roll-upy drukujemy na materiale, który zawiera przekładkę blokującą światło, dzięki temu grafika wygląda zawsze dobrze, nawet gdy warunki oświetleniowe nie sprzyjają, np. roll up ustawiony jest przed źródłem światła (okno, lampa). Struktura materiału jest gładka i półmatowa. Gramatura materiału wynosi 440.

Cena – cennik – wyceny

przesłanie poniższych informacji na adres wyceny@innaperspektywa.pl
przyspieszy proces przygotowania oferty:

♦ nazwa produktu ♦ ilość ♦ wymiar ♦ grubość tworzywa ♦ kształt ♦ dodatkowe informacje

Do 22 LIPCA BIURO BĘDZIE NIECZYNNE. ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY WYŁĄCZNIE DO 11.07. Nie wpłynie to na czas realizacji zleceń już przyjętych do realizacji.