papier firmowy z nadrukiem

profesjonalny wizerunek firmy

do faktur, do umów, do kontraktów, do notatek

Papier firmowy z własnym nadrukiem

Pozostałe wydruki

Papier Firmowy to uzupełnienie materiałów reklamowych, wpływających korzystnie na postrzeganie firmy przez jej kontrahentów.

Offsetowy papier o gramaturze 90g, dużo większej bieli i gładszej powierzchni niż papier ksero, umożliwiający drukowanie dokumentów w drukarkach laserowych i atramentowych, pozwala na przygotowanie profesjonalnie wyglądających dokumentów, podnosząc prestiż i wizerunek każdej firmy.

Produktu tego można użyć także jako druku informacyjnego lub ulotki.

Papiery firmowe oferujemy w najbardziej typowych formatach: A4, A5 i DL.

 

Identyfikacja wizualna marki jest jednym z najbardziej istotnych elementów jej wizerunku. Papier firmowy buduje prestiż zarówno wśród kontrahentów, jak i pracowników. Oferty, faktury oraz inne dokumenty drukowane na papierze opatrzonym danymi firmy wyglądają lepiej i bardziej profesjonalnie, są także dyskretnym nośnikiem reklamowym.

Cena – cennik – wyceny

przesłanie poniższych informacji na adres wyceny@innaperspektywa.pl
przyspieszy proces przygotowania oferty:

♦ nazwa produktu ♦ nakład ♦ format (A4, A5, A3, DL, własny) ♦ zadruk jedno lub dwustronny ♦ dodatkowe informacje lub pytania

Do 22 LIPCA BIURO BĘDZIE NIECZYNNE. ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY WYŁĄCZNIE DO 11.07. Nie wpłynie to na czas realizacji zleceń już przyjętych do realizacji.