kreda, plastik, złocenia, srebrzenia, foliowanie, hotstamping

najwyższa jakość, dobra cena

nietypowe wymiary, nowatorskie rozwiązania, dbałość o detale

transport na terenie Polski – nieodpłatnie

Lakier UV 3D, Folia soft, tłoczenie, złocenie...

i wiele więcej efektów!

Wizytówki – plastik PVC o grubości 0.5mm

Wizytówki

Drukowane na PVC wizytówki plastikowe znacznie podniosą prestiż i renomę każdej firmy. Dobrze zaprojektowana wizytówka na tym materiale z pewnością wyróżni ją spośród wielu innych. W porównaniu z papierowymi cechuje je wysoka trwałość, a tym samym dłuższa żywotność. Nasze plastikowe wizytówki drukujemy przy użyciu zaawansowanej technologii druku offsetowego UV.

Farba w tym wypadku utrwalana jest za pomocą promieni UV. Dzięki temu wizytówki mają bardzo dużą trwałość i niską ścieralność. Przy zastosowaniu opcji formatów w połączeniu z opcją dziurkowania zwykłą wizytówkę można w prosty sposób zamienić na kartę informacyjną, metkę, zakładkę do książki czy identyfikator.

  • Kolorystyka: 4/4 full kolor CMYK – wysokiej jakości odwzorowanie kolorów w zakresie techniki druku offsetowego UV.
  • Podłoże: tworzywo PVC, białe błyszczące
  • Narożniki mogą być proste lub zaokrąglone
  • Druk na PVC zapewnia bardzo wysoką trwałość karcie, co jest istotną cechą przy częstym użytkowaniu karty. Materiał jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż papier.
  • Grubość: 0.5 mm.

Cena – cennik – wyceny

przesłanie poniższych informacji na adres wyceny@innaperspektywa.pl
przyspieszy proces przygotowania oferty:

♦ nazwa produktu ♦ nakład dla wizytówek ♦ format (85×54 – zaokrąglone narożniki, 90×50, 85×55, własny – proste narożniki) ♦ dodatkowe informacje

Do 22 LIPCA BIURO BĘDZIE NIECZYNNE. ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY WYŁĄCZNIE DO 11.07. Nie wpłynie to na czas realizacji zleceń już przyjętych do realizacji.