Kalendarze z własnym nadrukiem

Kalendarze ścienne, książkowe, biurkowe

zachęcamy do składania zapytań

Kalendarze biurkowe z własnym nadrukiem

Kalendarze

Kalendarz Biurkowy – reklama widoczna przez dwanaście miesięcy, zawsze pod ręką Klienta. Biurka kontrahentów czekają – niewielka cena – ogromne możliwości ekspozycji. Kalendarium zawiera najbardziej ważne informacje – numery tygodni oraz imieniny, co zwiększa praktyczne zastosowanie kalendarza. Można także zamówić kalendarz bez doklejanych kalendariów – dzięki takiemu zabiegowi otrzymamy ekspozytor z pełnowymiarowym nadrukiem wysokiej jakości.

Podstawę kalendarza drukujemy pełnokolorowo, z najdrobniejszymi detalami. Pozwala to na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć i tekstów w dowolnych kolorach. Bardzo łatwo jest go wysłać klientów kopercie, gdyż podstawa kalendarza nie jest klejona. Złożenie go jest bardzo proste – służą do tego gotowe bigi i wycięte zapięcia.

  • Piramida jako prezenter bez kalendarium
  • Piramida z naklejanym kalendarium
  • Piramida z kalendarium na spirali
  • Piramida, jako terminarz ze spiralowanym kalendarzem dziennym

Planery – czyli wielostronicowe podkładki na biurko. Organizują codzienną pracę i pomagają przy wykonywaniu notatek. Jerst to produkt, który dostępny jest w wielu rozmiarach i różnych konfiguracjach: B1, B2, B3, A1, A2, A3. Możliwy zadruk na całej powierzchni planera pozwala dowolnie dobierać proporcje pomiędzy miejscem na notatki a treścią reklamową, czy także niezwykle ważnymi danymi kontaktowymi, godzinami otwarcia, czy cennikiem.

Cena – cennik – wyceny

przesłanie jak największej ilości informacji na adres wyceny@innaperspektywa.pl
przyspieszy proces przygotowania oferty.

Do 22 LIPCA BIURO BĘDZIE NIECZYNNE. ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY WYŁĄCZNIE DO 11.07. Nie wpłynie to na czas realizacji zleceń już przyjętych do realizacji.