kreda, plastik, złocenia, srebrzenia, foliowanie, hotstamping

najwyższa jakość, dobra cena

nietypowe wymiary, nowatorskie rozwiązania, dbałość o detale

transport na terenie Polski – nieodpłatnie

Lakier UV 3D, Folia soft, tłoczenie, złocenie...

i wiele więcej efektów!

Wizytówki z folią soft – złocone lub srebrzone z efektem 3D

Wizytówki

Podstawowa forma reklamy. Mała ale skuteczna. Niewielkie rozmiary, pozwalają na schowanie biznes karty lub wizytówki w portfelu, wizytowniku, nawet po kilku miesiącach od spotkania z kontrahentem pozwolą na bezproblemowe nawiązanie kontaktu dzięki wydrukowanych na niej danych. Biznes karty i wizytówki można wykorzystać także jako kalendarzyki listkowe, karty stałego klienta, metki itp.

Do niedawna możliwość wyeksponowania informacji lub logotypów zarezerwowana była dla druków wysokonakładowych, żeby zredukować koszt matrycy i wykonania hotstampingu. Teraz wizytówki i ulotki dzięki folii soft stają się aksamitne w dotyku i matowe, a nałożenie metalicznej folii da niesamowite efekty. W połączeniu z lakierem 3D, który może pokrywać wybrane elementy pracy uzyskamy produkt, który będzie oddziaływał również na zmysł dotyku! Wypukła struktura złota lub srebra to nowy wymiar promocji dla firmy.

Cena – cennik – wyceny

przesłanie poniższych informacji na adres wyceny@innaperspektywa.pl
przyspieszy proces przygotowania oferty:

♦ nazwa produktu ♦ nakład dla wizytówek ♦ format (85×55, 90×50, 65x65mm) ♦ sposób uszlachetnienia (złocenie, srebrzenie, lakier wybiórczy 3D) ♦ dodatkowe informacje

Gadżety z własnym nadrukiem