Druk ze złoceniem albo srebrzeniem

Efekt WOW - taki jest cel wprowadzenia do oferty wydruków uszlachetnionych warstwą złota lub srebra. Niezależnie czy są to wizytówki, ulotki czy plakaty - pełnokolorowe wydruki pokrywamy folią soft skin, która jest aksamitna w dotyku i wprowadza pierwszy element ekskluzywnego produktu. Następnie nanosimy dodatkową metalizowaną warstwę, która daje efekt złota lub srebra.

Struktura tej warstwy jest trójwymiarowa, co zapewnia dodatkowy odbiór wydruku również przez dotknięcie. Elementy pokryte tą warstwą są błyszczące i odbijają światło zewnętrzne. Srebrzenie większych elementów wydruku daje efekt przypominający lustro.

Ze względu na efekt 3D elementy ze złoceniem lub srebrzeniem powinny być odsunięte od linii cięcia o minimum 3 mm. Świetnie sprawdzą się dla liter od 12 pkt i linii grubości od 2 pkt. Warstwa ze złoceniem lub srebrzeniem jest całkowicie nieprzezroczysta, więc nie powinna być dublowana w druku.

 

ZŁOCENIE

Błyszcząca i wypukła złota warstwa na matowym wydruku, to prestiż i synonim luksusu.

 

złocenie wydróków efekt 3D - złote napisy i logo

SREBRZENIE

Srebro dodaje ekskluzywności, zwłaszcza takie z efektem 3D. Pokryjemy nim wybrane elementy.

posrebrzanie wydróków efekt 3D - srebrne napisy i logo

 Nakład: już od 50 sztuk!

Złocenie lub srebrzenie można zastosować wyłącznie na materiałach uszlachetnionych folią soft, czyli na wizytówkach, ulotkach oraz plakatach do formatu A3. Także na okładkach katalogów i broszur.

 

Drukarnia Wrocław Krzyki