Informacje o produkcie
Najważniejsze parametry, możliwości nadrukowania logo i informacje zakupowe.
Szczegółowe informacje
Torba bawełniana to doskonały wybór dla klientów, którzy cenią zarówno funkcjonalność, jak i ekologię. Wykonana z bawełny o gramaturze 140 g/m², cechuje się niezwykłą trwałością i odpornością na codzienne użytkowanie. Dzięki ciasno plecionemu splotowi, torba nie prześwituje, co sprawia, że doskonale sprawdza się zarówno na zakupach, jak i podczas różnych wydarzeń, czy jako upominek reklamowy.Torba posiada certyfikat Oeko-Tex standard 100, który gwarantuje wysoką jakość materiałów i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą oraz żywnością.
Wykonana z ekologicznej bawełny, stanowi świetną alternatywę dla jednorazowych toreb plastikowych, przyczyniając się do redukcji odpadów. Torba występuje w różnych kolorach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych preferencji i potrzeb klienta.Doskonale nadaje się do wielokolorowych nadruków, umożliwiając wyrazistą i efektywną promocję firmy. Dodatkowo, torba posiada dwa długie uchwyty o długości ok.
77 cm (co daje rączkę o długości ok.30 cm), dzięki czemu możesz bez problemu nosić ją wygodnie na ramieniu, również jesienią na kurtkę. Cechy produktu: metka w środku torby szwy wewnątrz torby: niezabezpieczone szwy na uszach: krzyżak
Koszt znakowania obliczany jest dla każdego zapytania osobno i zależy od nakładu, sposobu nadruku, wielkości i materiału.
Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.
Czy produkt występuje w wersji pod znakowanie?
Tak, ten artykuł można zamówić z własnym logo.
- Technika: ST2 (sitodruk na kolorowych materiałach) o maksymalnej powierzchni nadruku: 260x270 mm
- Technika: DTF3 (direct to film 201-500 cm2) o maksymalnej powierzchni nadruku: 250x200 mm
- Technika: DTG3 (druk DTG do 30x30 cm na kolorowych materiałach) o maksymalnej powierzchni nadruku: 300x300 mm
Jaki jest materiał wykonania tego artykułu?
Ten artykuł został przygotowany głównie z materiału: bawełna,.
Jakie są dokładne wymiary oraz masa produktu?
Rozmiar produktu to 42 x 38 cm, a jego waga to 70 g.
Jaką kolorystykę ma ten produkt?
Ten model dostępny jest w kolorze ciemnoszary. Możesz wybrać także inne: biały, bordowy, ciemnozielony, czarny, czerwony, granatowy, jasnoniebieski, jasnozielony, niebieski, pomarańczowy, różowy, szary, turkusowy, zielony, żółty
Jak wygląda forma pakowania tego modelu?
Produkt jest zabezpieczany i pakowany jako: brak opakowania.
Co warto upewnić się przed wyborem tego modelu?
Przed zakupem dobrze sprawdzić, czy produkt odpowiada oczekiwaniom pod względem wyglądu, funkcji i znakowania.
Najważniejsze cechy: OEKO TEX Standard 100.
Torba bawełniana z długimi uchwytami o gramaturze 140g/m².
Jaki jest koszt wykonania nadruku logo?
Koszt personalizacji logo zależy od produktu, nakładu i wybranej metody. Napisz na wyceny@innaperspektywa.pl i prześlij nazwę produktu lub link, planowaną ilość oraz logotyp albo opis znakowania.
Czy cena produktu i znakowania zmniejsza się przy większej liczbie sztuk?
Cena bazowa produktu to 6,89 zł, ale przy większym zamówieniu całkowity koszt w przeliczeniu na sztukę może być niższy. Obniżki dotyczą zarówno produktu, jak i znakowania. Przydzielamy rabaty zależnie od liczby sztuk.
Ile sztuk tego artykułu jest dostępnych od ręki?
W tej chwili mamy w magazynie 1675 sztuk tego produktu. Jeżeli potrzebujesz więcej, skontaktuj się z nami, bo stan na stronie może nie uwzględniać jeszcze ostatniej dostawy.
Czy są już zaplanowane przyszłe dostawy tego produktu?
Planowana dostawa przypada na okres 2026-04-22 - 2026-04-23 i obejmuje 4001 szt.
Czy "Torba bawełniana z długimi uszami 140 g/m2 COPENHAGEN – z logo" to jedyna opcja, czy są też podobne produkty?
"Torba bawełniana z długimi uszami 140 g/m2 COPENHAGEN – z logo" to tylko jedna z dostępnych opcji. Możemy zaproponować również między innymi: Plecak na jedno ramię CORDOBA – z logo, Torba bawełniana z krótkimi uszami 140 g/m2 BREGENZ – z logo, Torba bawełniana z krótkimi uszami 140 g/m2 BREGENZ – z logo, Worek na sznurkach VALO. W razie potrzeby wskażemy podobne produkty z tej samej grupy.
Czy osoby prywatne mogą kupować u Was detalicznie?
Nie obsługujemy sprzedaży detalicznej. Nasza oferta jest skierowana głównie do klientów firmowych i zamówień B2B.
Jesteśmy na rynku od 18 lat
Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej – współpracujemy z podmiotami gospodarczymi i instytucjami
Obsługujemy: agencje, firmy, instytucje publiczne, przedsiębiorstwa, deweloperów, szpitale i placówki medyczne, firmy budowlane, uczelnie i szkoły, hotele i gastronomię (HoReCa)

























