946 ML TRAVEL TUMBLER CLEAR LID SHALE GRAY

Wyjściowa cena netto bez znakowania

163,84 

SKU: PW-TT32PSCC043 Kategoria:
Hydro Flask 946 ml Travel Tumbler to izolowany kubek ze stali nierdzewnej z uchwytem i elastyczną słomką, przeznaczony do zimnych napojów w podróży. Podwójna izolacja próżniowa pomaga utrzymać napoje zimne przez wiele godzin. Konstrukcja odporna na przeciekanie i zachlapanie ułatwia przenoszenie, a ergonomiczny uchwyt i słomka zapewniają wygodne picie. Kubek pasuje do większości uchwytów samochodowych i nie jest przeznaczony do gorących napojów.• stal nierdzewna• podwójna izolacja próżniowa• pokrywka ograniczająca rozchlapywanie• wygodny chwyt• odpowiedni do napojów gorących i zimnych

Dostępne kolory

Informacje o produkcie

Najważniejsze parametry, możliwości znakowania i informacje zakupowe.

Kategoria

Oferta markowa

Podkategoria

Hydro Flask

Grupa produktów

Kubki

Marka

Hydro Flask

Kolor

Shale Gray

Wymiary

14,20 x 10,02 x 29,43 cm

Waga

0,52 kg

Materiał

Stal

Dostępne metody znakowania

L3 (grawer laserowy)

Maksymalne pola znakowania

4 x 4 cm

Koszt znakowania obliczany jest dla każdego zapytania osobno i zależy od nakładu, sposobu nadruku, wielkości i materiału.

Przy większych ilościach proponujemy atrakcyjne rabaty.
Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Czy można zamówić 946 ML TRAVEL TUMBLER CLEAR LID SHALE GRAY z nadrukiem reklamowym?

Tak, w przypadku tego modelu możliwa jest personalizacja logo.

  • Technika: L3 (grawer laserowy) o maksymalnej powierzchni nadruku: 40x40 mm

Zobacz więcej o metodach nadruku: Grawer.

Jakiego materiału użyto do produkcji tego produktu?

Do wykonania tego modelu wykorzystano głównie materiał: Stal.

Ile waży ten produkt i jakie ma wymiary?

Parametry tego produktu to 14,20 x 10,02 x 29,43 cm, a jego waga wynosi 520 g.

Jaki kolor podano dla tego wariantu?

Podstawowy kolor tego produktu to Shale Gray. Inne wersje dostępne w linkach: Biały, Birch, Capri Blue, Czarny, Harbor Blue, Mermaid Green, Oat, Popstar Pink, Trillium

Jak zabezpieczany i pakowany jest ten artykuł?

Standardowe opakowanie zbiorcze zawiera 4 sztuk.

Na co dobrze zwrócić uwagę przed złożeniem zamówienia?

Dobrze przed zakupem zwrócić uwagę na parametry produktu, jego przeznaczenie i opcje personalizacji.

Polecane zastosowanie: Hydro Flask, Nowości.

Hydro Flask 946 ml Travel Tumbler to izolowany kubek ze stali nierdzewnej z uchwytem i elastyczną słomką, przeznaczony do zimnych napojów w podróży.

Jaka jest cena wykonania logo na produkcie?

Aby otrzymać dokładną wycenę, wyślij wiadomość na adres wyceny@innaperspektywa.pl. W treści podaj nazwę produktu lub link do niego, planowany nakład oraz dołącz logotyp albo opisz oczekiwane znakowanie. Na tej podstawie dobierzemy odpowiednią metodę i przygotujemy wycenę.

Czy zamówienie większej ilości oznacza niższy koszt produktu i nadruku?

Podstawowa cena produktu to 163,84 , ale przy większej ilości zamawianych sztuk przygotowujemy korzystniejsze warunki cenowe. Rabaty obejmują zarówno sam produkt, jak i znakowanie logotypu.

Czy wiadomo, ile sztuk zostało jeszcze na stanie?

Aktualnie na stanie znajduje się 0 sztuk. Jeśli potrzebujesz więcej, napisz do nas, bo informacje o dostępności nie zawsze są od razu aktualizowane po dostawie.

Czy w tej kategorii są jeszcze produkty podobne do "946 ML TRAVEL TUMBLER CLEAR LID SHALE GRAY"?

Oprócz "946 ML TRAVEL TUMBLER CLEAR LID SHALE GRAY" dostępne są jeszcze dla przykładu: Kubek SALO 210 ml, Kubek z karabińczykiem CAMP 250 ml, Kubek szklany SKLO 380 ml, Kubek szklany SKLO 380 ml. Chętnie pomożemy dobrać podobne produkty w zależności od przeznaczenia, budżetu lub stylu.

Czy prowadzicie sprzedaż dla klientów indywidualnych?

Obecnie nie realizujemy sprzedaży detalicznej. Przygotowujemy oferty głównie dla zamówień reklamowych, firmowych i większych nakładów.

Jesteśmy na rynku od 18 lat

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej – współpracujemy z podmiotami gospodarczymi i instytucjami

Obsługujemy: agencje, firmy, instytucje publiczne, przedsiębiorstwa, deweloperów, szpitale i placówki medyczne, firmy budowlane, uczelnie i szkoły, hotele i gastronomię (HoReCa)

Projekty graficzne i druk