Wizytówki - plastik o grubości 0.5mm

wizytówki pvc plastikowe o grubości 0.5mm - narożniki proste lub zaokrągloneDrukowane na PVC wizytówki plastikowe znacznie podniosą prestiż i renomę każdej firmy. Dobrze zaprojektowana wizytówka na tym materiale z pewnością wyróżni ją spośród wielu innych. W porównaniu z papierowymi cechuje je wysoka trwałość, a tym samym dłuższa żywotność. Nasze plastikowe wizytówki drukujemy przy użyciu zaawansowanej technologii druku offsetowego UV.

Farba w tym wypadku utrwalana jest za pomocą promieni UV. Dzięki temu wizytówki mają bardzo dużą trwałość i niską ścieralność. Przy zastosowaniu opcji formatów w połączeniu z opcją dziurkowania zwykłą wizytówkę można w prosty sposób zamienić na kartę informacyjną, metkę, zakładkę do książki czy identyfikator.

  • Kolorystyka: 4/4 full kolor CMYK - wysokiej jakości odwzorowanie kolorów w zakresie techniki druku offsetowego UV.
  • Podłoże: tworzywo PVC, białe błyszczące
  • Narożniki mogą być proste lub zaokrąglone
  • Druk na PVC zapewnia bardzo wysoką trwałość karcie, co jest istotną cechą przy częstym użytkowaniu karty. Materiał jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż papier.
  • Grubość: 0.5 mm.

 

wizytówki pvc plastikowe o grubości 0.5mm - narożniki proste lub zaokrąglone

 

Cena - cennik - wyceny
przesłanie poniższych informacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przyspieszy proces przygotowania oferty:
♦ nazwa produktu ♦ nakład dla wizytówek format (85x54 - zaokrąglone narożniki, 90x50, 85x55, własny - proste narożniki) ♦ dodatkowe informacje

 


dodatkowe materiały reklamowe i gadżety

Drukarnia Wrocław Krzyki