Wizytówki z folią soft - złocone lub srebrzone z efektem 3D

Podstawowa forma reklamy. Mała ale skuteczna. Niewielkie rozmiary, pozwalają nwizytówki ze złoceniem i srebrzeniem - warstwa 3Da schowanie biznes karty lub wizytówki w portfelu, wizytowniku, nawet po kilku miesiącach od spotkania z kontrahentem pozwolą na bezproblemowe nawiązanie kontaktu dzięki zapisanych na niej danych. Biznes karty i wizytówki można wykorzystać także jako kalendarzyki listkowe, karty stałego klienta, metki itp.

Do niedawna możliwość wyeksponowania informacji lub logotypów zarezerwowana była dla druków wysokonakładowych, żeby zredukować koszt matrycy i wykonania hotstampingu. Teraz wizytówki i ulotki dzięki folii soft stają się aksamitne w dotyku i matowe, a nałożenie metalicznej folii da niesamowite efekty. W połączeniu z lakierem 3D, który może pokrywać wybrane elementy pracy uzyskamy produkt, który będzie oddziaływał również na zmysł dotyku! Wypukła struktura złota lub srebra to nowy wymiar promocji dla firmy.

złocenie lub srebrzenie na wizytówkach i ulotkach - z efektem 3D

 

Cena - cennik - wyceny
przesłanie poniższych informacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przyspieszy proces przygotowania oferty:
♦ nazwa produktu ♦ nakład dla wizytówek format (85x55, 90x50, 65x65mm) ♦ sposób uszlachetnienia (złocenie, srebrzenie, lakier wybiórczy 3D) ♦ dodatkowe informacje

 

dodatkowe materiały reklamowe i gadżety

Drukarnia Wrocław Krzyki