Wizytówki foliowane z opcją lakieru UV lub UV 3D

Foliowane wizytówki premium z lakierem UV - drukarnia we WrocławiuWizytówka jest najważniejszym, bo pierwszym elementem ekspozycji logo firmy lub jej przedstawiciela. Dlatego też jej ciekawy projekt i doskonała jakość wykonania mogą zadecydować o tym, czy zostanie wykorzystana w przyszłości do nawiązania kontaktu.

Wizytówki zafoliowane matową lub błyszczącą folią, dodaje im to elegancji i szykowności. Dostępne w dwóch podstawowych formatach 90x50 oraz 85x55 lub niestandardowo. Zwykle służą jako prezentacja firmy i jej przedstawiciela, ale z powodzeniem sprawdzają się także jako karnety, metki, czy też mini zaproszenia (w połączeniu z opcją bigowania). Zafoliowanie tylko z jednej strony umożliwia jest ich stemplowanie lub dopisywanie na odwrocie notatek, numerów i wiadomości.

Wizytówki składane i nietypowe formaty

wizytówki składane - różne formaty

  • wizytówki kwadratowe
  • wizytówki składane na pół
  • wizytówki z dwoma bigami (składane na trzy w C)

Wydruki lakierowane są lakierem dyspersyjnym, co dodatkowo wzmacnia kolorystykę pracy. Dzięki zastosowaniu lakieru zmniejszamy do minimum prawdopodobieństwo odbicia lub rozmazywania druku. Druk na papierze kredowym lub kartonie o wysokiej gramaturze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość wizytówki.

  • Folia błyszcząca nadaje wizytówce dużego połysku, ożywia kolory i zwiększa jej trwałość.
  • Folia matowa zwiększa trwałość wizytówki oraz nadaje jej subtelny i elegancki wygląd z obu stron.
  • Folia Soft Touch - aksamitna w dotyku i niezwykle elegancka.

Dla matowych wizytówek polecamy lakier wybiórczy UV lub wypukły lakier wybiórczy UV3D . Zastosowanie lakieru daje możliwość podkreślenia błyszczącą warstwą wybranych elementów projektu, które wyróżnią się na tle matowej powierzchni.

 

drukarnia - projekt wizytówek z lakierem 3D

 

dodatkowe materiały reklamowe i gadżety

Drukarnia Wrocław Krzyki