Roll-up - stojaki reklamowe w kasecie

drukarnia roll up wroclaw produkcja

Firmowe stojaki reklamowe, które pozwalają na płynne rozwijanie i chowanie grafiki w specjalnej kasecie. Bezpieczne w transporcie i przechowywaniu mogą być wykonane w dwóch standardach: ekonomicznym i premium. Składany maszt oraz wygodna torba transportowa; Łatwy i szybki montaż oraz demontaż.

  • Typ ekonomiczny: baner BLACKOUT, gramatura 440g. Zalecany do krótkookresowych ekspozycji. Zależnie od różnych czynników w tym czasie może zacząć zawijać się na bokach. Kaseta z której wysuwany jest Roll'up - ekonomiczna.
  • Typ premium: film BLOCKOUT, VIP 240 um. Dużo większa sztywność pozwala na dłuższą ekspozycję bez zawijania krawędzi. Najnowsza technologia druku zapewnia idealne pokrycie kolorem, bez paskowania i nierówności barwy, najwyższa jakości tkaniny, która nie przepuszcza promieni słonecznych i jest gwarantem odpowiedniej ekspozycji treści w zasadzie w każdych warunkach. Druk wysokiej jakości 1440dpi. Kaseta wyższej jakości - dodatkowo wzmocniona. Dostępne również kasety ekskluzywne.

Roll-up'y produkujemy w rozmiarach: 85, 100, 120 i 150x200cm.

 

Cena - cennik - wyceny
przesłanie poniższych informacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przyspieszy proces przygotowania oferty:
♦ nazwa produktu ♦ ilość szerokość (85,100,120,150,200) ♦ typ ekonomiczny czy premium ♦ dodatkowe informacje

 

Drukarnia Wrocław Krzyki