Roll-up - stojaki reklamowe w kasecie

drukarnia roll up wroclaw produkcja

Firmowe stojaki reklamowe, które pozwalają na płynne rozwijanie i chowanie grafiki w specjalnej kasecie. Bezpieczne w transporcie i przechowywaniu mogą być wykonane w dwóch standardach: ekonomicznym i premium. Składany maszt oraz wygodna torba transportowa; Łatwy i szybki montaż oraz demontaż.

Obecnie oferujemy dwa typy kaset do Roll-upów:

 • typ 1 - ekonomiczny, ale z klasą

  Dostępny w jest w 5 różnych szerokościach: 80, 85, 100, 120, 150, 200 cm. roll up typu 1 - ekonomiczne rozwiązanieZawiera listwę zatrzaskową i dwie obrotowe stopy, które utrzymują stabiloność. Wykonany jest z anodowanego srebrnego aluminium - dostarczamy go w wyściełanej od środka torbie transportowej.

  Dostępny także w czarnej wersji w rozmiarach: 85, 100 i 120 cm. • typ 2 - wystawny

  Popularny i ceniony kształt kasety. Stabilny Roll Up o nowoczesnym i eleganckim kształcie. Zawiera regulowane nóżki znajdujące się w przedniej części kasety oraz maszt typu bungee. roll up typ 2 Chromowane plastikowe wykończenie kasety. Górna listwa jest zatrzaskowa. Torba transportowa otwierana po krótszym boku, dodatkowa kieszeń na maszt i listwę.
  Te roll upy wykonujemy w rozmiarach: 85, 100, 120, 150 cm.
 • typ 3 - klasa premium


  roll up typ 3 Niezwykle wytrzymały i nadzwyczaj stylowy Roll Up, wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów - innymi słowy jest to klasa Premium. Zawiera dodatkowy naciąg oraz regulowane nóżki. Grafika opiera się na hybrydowym maszcie teleskopowym o regulowanej wysokości od 152 do 213cm. Kaseta jest wykończona w ciemno szarych barwach. Pakujemy go w torbę transportową.
  Dostępny w szerokościach 80, 100, 120, 150, 200 cm.


 • typ 4 - dwustronny premium

  roll up typ 4 - dwustronny premium

  Dwustronny Roll up klasy premium jest to system zaprojektowany i wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły z masztem teleskopowym i regulowanymi nóżkami. Pakowany w wyściełaną i wzmocnioną torbę transportową.
  Dostępne szerokości 120, 150, 200 cm posiadają 2 maszty. Szerokość 240 cm posiada 3 maszty.

 rollup premiumRoll-upy drukujemy na materiale, który zawiera przekładkę blokującą światło, dzięki temu grafika wygląda zawsze dobrze, nawet gdy warunki oświetleniowe nie sprzyjają, np. roll up ustawiony jest przed źródłem światła (okno, lampa). Struktura materiału jest gładka i półmatowa. Gramatura materiału wynosi 440.

 

Cena - cennik - wyceny
przesłanie poniższych informacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przyspieszy proces przygotowania oferty:
♦ nazwa produktu ♦ ilość szerokość (80, 85,100,120,150,200) ♦ typ  ♦ dodatkowe informacje

 

Drukarnia Wrocław Krzyki