Ulotki stojące, stojaki reklamowe na stół

ulotki stojące - stojaki na stół z zadrukiemStojaki o trzech ściankach przeznaczone do eksponowania treści użytkowych lub reklamowych, np. skróconego menu na stołach, logo firmy czy aktualnie promowanej oferty. Drukujemy na kartonie 300g, który jest jednostronnie powlekany. Dla nakładów powyżej 200 szt oferujemy dwa podstawowe formaty drukowane offsetowo:

  • DL 99/210 / ścianka - format rozłożony 327x210
  • A6 90/148 / ścianka - format rozłożony 300x148

Dla niskich nakładów drukowanych cyfrowo makiety również są w dwóch wersjach:

  • DL 99/210 / ścianka - format rozłożony 310x210
  • A6 90/148 / ścianka - format rozłożony 283x148

Stojaki dostarczamy rozłożone na płasko, wersja offsetowa posiada zamki bezklejowe, wersja cyfrowa posiada skrzydełko z paskiem klejowym. Stojaki w takiej formie świetnie sprawdzą się w restauracjach i barach, ale także na konferencjach i w pokojach hotelowych - zarówno jako nośniki reklamowe, jak i do przedstawiania w widoczny sposób użytecznych informacji. Jakość druku oczywiście jest najwyższa, dlatego bez obaw w projektach możemy umieszczać zdjęcia i wymagające grafiki.

 

Cena - cennik - wyceny
przesłanie poniższych informacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przyspieszy proces przygotowania oferty:
♦ nazwa produktu ♦ nakład ulotek ♦ wybrany format (DL, A6) ♦ dodatkowe informacje

 

ulotka menu na stol piramida stojaca - drukarnia Wrocław - ulotki stojaki A6 i DL

 

Drukarnia Wrocław Krzyki