Ulotki składane w różnych formatach

Ulotki składane mają za zadanie wypełnić lukę pomiędzy zwykłymi ulotkami a wielostronicowymi broszurami. Dzięki bogatej ofercie formatów zwiększa się powierzchnia na reklamę i informacje, przy zachowaniu podziału obecnego w katalogach. Np. ulotka 3xA5 składana do wymiaru pojedynczego A5 zapewnia nam sześć stron rozdzielonych liniami falcowania.

 

falcowanie, czyli sposoby składania ulotek i folderów

 

Ulotki reklamowe to doskonale znana i skuteczna forma reklamy, na którą można natknąć się dosłownie wszędzie. Mnogość formatów oraz dodatkowa możliwość łamania (falcowania) na różne sposoby pozwala na umieszczenie wszelkich ważnych informacji o Państwa firmie oraz skuteczny przekaz reklamowy.

 • Najbardziej popularne formaty do których składamy ulotki, to:
  A7, A6, A5, A4, A3, DL
 • Oferujemy różne typy składania ulotek:
  na pół, w C, w Z, na pół i jeszcze raz na pół, zyg-zag
 • Proponowane gramatury, czyli grubość papieru kredowego:
  90, 130, 170, 250, 300
 • Papier: matowy lub błyszczący
 • Oferujemy możliwość docięcia do żądanego formatu
 • Szeroka gama uszlachetnień druku:
  foliowanie, lakierowanie, złocenie, srebrzenie...

ulotki składane (falcowanie, bigowanie) - drukarnia we Wrocławiu

 

Cena - cennik - wyceny
przesłanie poniższych informacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przyspieszy proces przygotowania oferty:
♦ nazwa produktu ♦ nakład ulotek ♦ gramatura ulotki (grubość) format lub wymiar po złożeniu sposób składania ulotki (na pół, w Z, w C, harmonijka, na pół i na pół) ♦ sposób uszlachetnienia (np. złocenie, srebrzenie, foliowanie, lakier wybiórczy) ♦ dodatkowe informacje

 

 

Zobacz także: ulotki stojące.

 

Warto zobaczyć także:

Drukarnia Wrocław Krzyki