Notesy i notatniki z własnym nadrukiem

notesy z własnym nadrukiem na każdej stronieNotes to element wyposażenia każdego biura. Niezwykle użyteczny do notowania krótkich informacji. Często kartkę z wiadomością wręczamy klientowi - notes z oryginalnym pełnokolorowym nadrukiem reklamowym jest świetną okazją do promocji naszej firmy. Duże notesy (format A4) są stosowane jako bloki konferencyjne do notowania większych ilości informacji - używane na szkoleniach, konferencjach itp. Mniejsze bloczki znajdują zastosowanie w restauracjach, biurach, czy sekretariatach.

Dostępne są notesy klejone i spiralowane. Kartki mogą być połączone po dłuższej lub krótszej krawędzi. W notesach sprialowanych: spirala metalowa w 4 kolorach.

Zależnie od zapotrzebowania klientów realizujemy zamówienia notesów w 4 różnych formatach: A4 (297x210mm), A5 (210x148mm), A6 (148x105mm), DL oraz 9,5x9,5cm (format dostosowany do często używanych standow na notesy - np z plexi). Formaty A4 i A5 mogą służyć jako bloki konferencyjne, mniejsze formaty jako podręczne notesy do zapisków i notatek.


dodatkowe materiały reklamowe i gadżety

 

notatnik lub notes z własnym nadrukiem Wrocław

 

Drukarnia Wrocław Krzyki