Koperty z własnym nadrukiem

koperta z oknem z własnym nadrukiem - drukarnia we Wrocławiu

Proponujemy Państwu firmowe koperty z własnym nadrukiem. Jest to doskonałe uzupełnienie materiałów promocyjnych, które służy nie tylko usprawnieniu wysyłki, lecz także zwiększa estetykę przekazywanych informacji czy prezentów w postaci zaproszeń czy voucherów. Wydruki wykonujemy metodą cyfrową, która zapewnia świetną jakość oraz pozwala na zadrukowanie całej powierzchni koperty. Nadruk możliwy jest zarówno na awersie, rewersie, ale także na klapce oraz na spad - do samych brzegów koperty. Proponujemy koperty ekonomiczne oraz w wersji premium. 

 • Dostępne podstawowe rozmiary: C6, C5, C4, DL
  Symbole C + cyfra oznaczają jaki arkusz z formatu A zmieści się do koperty bez składania, dla przykładu do koperty C4 mieści się kartka A4.
 • Dostępne gramatury:
  - 100-120g/m2 dla kopert premium
  - 75-90g/m2 dla kopert ekonomicznych
 • Wersje z okienkiem i bez okienka
 • Dla różnych kopert przewidujemy różne systemy zamykania:
  - HK samoklejąca z paskiem
  - SK samoklejąca
  - NK klejona na mokro
 • Możliwe są także realizacje na kopertach bąbelkowych i usztywnianych

 

Cena - cennik - wyceny
przesłanie poniższych informacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przyspieszy proces przygotowania oferty:
♦ nazwa produktu ♦ nakład format (C4, C5, C6, DL, inny) ♦ premium czy ekonomiczna sposób zamykania koperty okienko lub bez do zapytania dobrze jest dołączyć projekt, ponieważ cena uzależniona jest od wielkości zadruku ♦ dodatkowe informacje

 

 

koperta z własnym nadrukiem - drukarnia Wrocław

 

Drukarnia Wrocław Krzyki