Kalendarze biurkowe

kalendarz biurkowy a5 z własnym nadrukiemKalendarz Biurkowy - reklama widoczna przez dwanaście miesięcy, zawsze pod ręką Klienta. Biurka kontrahentów czekają - niewielka cena - ogromne możliwości ekspozycji. Kalendarium zawiera najbardziej ważne informacje - numery tygodni oraz imieniny, co zwiększa praktyczne zastosowanie kalendarza. Można także zamówić kalendarz bez doklejanych kalendariów - dzięki takiemu zabiegowi otrzymamy ekspozytor z pełnowymiarowym nadrukiem wysokiej jakości.

Podstawę kalendarza drukujemy pełnokolorowo, z najdrobniejszymi detalami. Pozwala to na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć i tekstów w dowolnych kolorach. Bardzo łatwo jest go wysłać klientów kopercie, gdyż podstawa kalendarza nie jest klejona. Złożenie go jest bardzo proste - służą do tego gotowe bigi i wycięte zapięcia.

  • Piramida A5 jako prezenter bez kalendarium
  • Piramida A5 z kalendarium (12 kart)
  • Spiralowany A5 lub DL - to piramida z kartonu plus trzynaście jednostronnie zadrukowanych kart na papierze 170g błysk lub mat. Całość spięta spiralą dostępną w czterech kolorach.
  • 165x90mm
  • 290x155mm - spiralowany

planer biurowy z nadrukiemPlanery - czyli wielostronicowe podkładki na biurko. Organizują codzienną pracę i pomagają przy wykonywaniu notatek. Jerst to produkt, który dostępny jest w wielu rozmiarach i różnych konfiguracjach: B1, B2, B3, A1, A2, A3. Możliwy zadruk na całej powierzchni planera pozwala dowolnie dobierać proporcje pomiędzy miejscem na notatki a treścią reklamową, czy także niezwykle ważnymi danymi kontaktowymi, godzinami otwarcia, czy cennikiem.

Drukarnia Wrocław Krzyki