Kalendarze biurkowe

kalendarz biurkowy a5 z własnym nadrukiemKalendarz Biurkowy - całoroczna forma reklamy dla każdej firmy. Atrakcyjna cena pozwoli małym nakładem finansowym pozostawić reklamę na wielu biurkach kontrahentów. Praktyczne kalendarium zawierające najistotniejsze informacje jak numery tygodni oraz imieniny podnosi walory użytkowe kalendarza. Istnieje również opcja zamówienia kalendarzy bez kalendarium - czyli prezentera biurkowego.

Podstawa kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Dzięki temu, że podstawa nie jest na stałe klejona w dolnej części, kalendarz przed złożeniem jest płaski - bardzo łatwo go wysłać do swoich klientów w zwykłej kopercie. Samo składanie kalendarza jest bardzo proste - wystarczy złożyć podstawę wzdłuż bigów oraz zapiąć w dolnej części podstawy.

  • Piramida A5 jako prezenter bez kalendarium
  • Piramida A5 z kalendarium (12 kart)
  • Spiralowany A5 lub DL - to piramida z kartonu plus trzynaście jednostronnie zadrukowanych kart na papierze 170g błysk lub mat. Całość spięta spiralą dostępną w czterech kolorach.
  • 165x90mm
  • 290x155mm - spiralowany

planer biurowy z nadrukiemPlanery - to swego rodzaju wielostronicowe podkładki biurowe, które pomagają w codziennej pracy i robieniu notatek. Bardzo funkcjonalny produkt, który dostępny jest w wielu rozmiarach i różnych konfiguracjach: B1, B2, B3, A1, A2, A3. Możliwy zadruk całej powierzchni pozwala wyważyć stosunek powierzchni notatek, do poręcznego kalendarza lub zestawu najważniejszych informacji i numerów telefonu, które zawsze powinny być pod ręką.

Drukarnia Wrocław Krzyki