Kalendarze ścienne

 

 • kalendarz scienny z wlasnym nadrukiemKalendarze listwowane
  Kalendarze listwowane w dużym rozmiarze (A1, B1, A2, B2, A3), które przybierają formę plakatu na ścianie. Duży obszar zadruku, a co za tym idzie możliwość umieszczanie inspirujących lub szokujących motywów graficznych, które przyciągną uwagę do znaków i logotypów firmy. Taka postać kalendarza eksponowana jest przez cały rok, a wysokiej jakości wydruk utrwala dobre skojarzenie z marką. Umożliwiamy uszlachetnienie kalendarza folią i lakierem - w zależności od rozmiaru i gramatury.

 • Kalendarze listwowane wielostronicowe
  Jeśli forma plakatu nie wystarcza, dostępne są kalendarze 6 stronicowe. Bardzo trwała listwa ze stali jest dostępna w białym lub srebrnym kolorze. Nieaktualne karty usuwamy bezproblemowo, gdyż posiadają perforację. Dostępne formaty: A2, A3, B3, 330x325mm, 330x650mm.

 • kalendarz z wlasnym nadrukiemKalendarze wielodzielne (trójdzielne, jednodzielne)
  Kalendarz trójdzielny - praktyczny i zapewniający dużą ilość miejsca na zadruk. W zależności od wersji mogą być zadrukowane od góry do dołu, co pozwala na stworzenie bardzo oryginalnych kreacji lub ekonomicznie - tylko na główce kalendarza, co pozwala wyważyć budżet i reklamę.  Użytecznym rozwiązaniem są doklejane kalendaria, które można zrywać po zakończonym miesiącu - zawierają one także okienko wskazujące datę. Dostępne w różnych wersjach:

  - z wypukłą główką
  - z klasyczną główką
  - w wersji ekonomicznej
  - premium, gdzie miejsce na reklamę to nie tylko główka jak w klasycznym kalendarzu trójdzielnym, ale również przestrzeń pomiędzy kalendariami jak i na dole - pod kalendariami.

 • kalendarz czterodzielny z wlasnym nadrukiem foliowanyKalendarze czterodzielne!

  Kalendarz czterodzielny, jak sama nazwa wskazuje, to 4 kalendaria, które mogą przedstawiać miesiąc bieżący, ale także poprzedni jak i dwa następne. Kalendarze czterodzielne to ponad 100cm miejsca do prezentowania różnych treści, zdjęć i reklam. Do wyboru: główka płaska lub wypukła - kaszerowana. Kalendarz może być wzbogacony folią błyszczącą, co podkreśli kolory i zwiększy jego trwałość. Niezwykle pomocne narzędzie do planowania z dużym wyprzedzeniem lub pozwalające na sięganie do informacji z przeszłości. Zarówno główka, jak i plecki kalendarza mogą być zadrukowane w całości - naturalnie w doskonałej jakości. Przestrzeń pomiędzy kalendariami oraz pod kalendariami, u dołu pozwala na prezentowanie zdjęć lub danych firmowych.

  - bez foliowania, opcja ekonomiczna
  - foliowanie błysk, ożywiające kolory
  - foliowanie mat, dla bardziej stonowanych projektów
  - foliowanie mat + lakier wybiórczy UV, podkreśla wybrane elementy projektu. Lakierowanie UV jest możliwe wyłącznie na główce kalendarza.

  Standardowe kalendarium jest w kolorystyce czerwono - czarnej. Drugie kalendarium przeznaczone na aktualny miesiąc jest białe, pozostałe, na miesiąc poprzedni i następne, mają szare tło.

  Kalendarz zawiera okienka wskazujące datę oraz dziurkę umożliwiającą zawieszenie.

Drukarnia Wrocław Krzyki