Kalendarze ścienne

 

 • kalendarz scienny z wlasnym nadrukiemKalendarze listwowane
  Duże kalendarze listwowane (A1, B1, A2, B2, A3) w formie plakatu. Taka forma zapewnia duży obszar zadruku, a co za tym idzie możliwość umieszczanie inspirujących lub szokujących motywów graficznych zwiększających widoczność znaków i logotypów firmy. Wydrukowany kalendarz jest oglądany przez cały rok, dzięki czemu przekaz marketingowy może zostać utrwalony i zapamiętany. Wygląd produkowanych kalendarzy sprawia, że idealnie nadają się do zastosowań komercyjnych i promocyjnych. Możliwe uszlachetnienia folią i lakierem - w zależności od rozmiaru i gramatury.

 • Kalendarze listwowane wielostronicowe
  Kalendarz zawiera 6 kart. Listwa wykonana jest z grubej stali co czyni ją niezwykle trwałą - do wyboru w białym lub srebrnym kolorze. Perforacja wykonana na pierwszych pięciu kartach pod listwą pozwala bezproblemowo usunąć nieaktualne karty. Dostępne formaty: A2, A3, B3, 330x325mm, 330x650mm.

 • kalendarz z wlasnym nadrukiemKalendarze wielodzielne (trójdzielne, jednodzielne)
  Kalendarz trójdzielny to duża powierzchnia przeznaczona na reklamę i promocję firmy. Kalendarze w całości mogą być przeznaczone pod indywidualny zadruk full kolor!  Zrywane kalendaria z imieninami i numerami tygodni oraz okienkiem wskazującym aktualną datę to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie. Dostępne w różnych wersjach:

  - z wypukłą główką
  - z klasyczną główką
  - w wersji ekonomicznej
  - premium, gdzie miejsce na reklamę to nie tylko główka jak w klasycznym kalendarzu trójdzielnym, ale również przestrzeń pomiędzy kalendariami jak i na dole - pod kalendariami.

 • kalendarz czterodzielny z wlasnym nadrukiem foliowanyNOWOŚĆ! Kalendarze czterodzielne!

  Kalendarz czterodzielny, to cztery oddzielne kalendaria, które przedstawiają miesiąc poprzedni, bieżący i dwa następne. Kalendarze czterodzielne proponujemy w wersji o wysokości ponad 1 metra, co zapewnia jeszcze więcej miejsca na reklamę. Do wyboru: główka płaska lub wypukła - kaszerowana. Kalendarz uszlachetniony folią błysk doskonale zaprezentuje się w firmie, urzędzie czy przedsiębiorstwie. Będzie też świetnym prezentem dla kogoś skrupulatnego, lubiącego planować z dużym wyprzedzeniem. Główka kalendarza, jak i plecki w całości przeznaczone są pod indywidualny zadruk w pełnym kolorze! Miejsce na reklamę to nie tylko główka, lecz także przestrzeń pomiędzy kalendariami oraz pod kalendariami, u dołu. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni oraz okienkiem wskazującym aktualną datę to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie.

  - bez foliowania, opcja ekonomiczna
  - foliowanie błysk, ożywiające kolory
  - foliowanie mat, dla bardziej stonowanych projektów
  - foliowanie mat + lakier wybiórczy UV, podkreśla wybrane elementy projektu. Lakierowanie UV jest możliwe wyłącznie na główce kalendarza.

  Standardowe kalendarium jest w kolorystyce czerwono - czarnej. Drugie kalendarium przeznaczone na aktualny miesiąc jest białe, pozostałe, na miesiąc poprzedni i następne, mają szare tło. Oprócz standardowego miesięcznego układu kalendarzowego, zawierają tak przydatne elementy jak numery tygodni czy informacje o imieninach.

  Kalendarz zawiera okienka wskazujące datę oraz dziurkę umożliwiającą zawieszenie.

Drukarnia Wrocław Krzyki